Tööpakkumine

PERH psühhiaatriakliinik otsib 2018 aasta sügisest füsioterapeuti lapsehoolduspuhkuse asendajaks (täistööaeg, läbirääkimistel võimalikud ka muud variandid).

Töö on täiskasvanutega ja väga mitmekülgne, peamiselt individuaalselt ja statsionaarsetes osakondades. Sagedamini tuleb tegeleda skeleti-lihassüsteemi ja neuroloogiliste probleemidega, samuti ka eri tüüpi traumadega. Kasuks tuleb ka teadlikkus erinevatest hingamis- ja lõdvestusharjutustest.
Vajalik füsioterapeudi haridus. Muu eriväljaõpe pole nõutud. Läbitud vaimset tervist puudutavad lisakoolitused tulevad aga kindlasti kasuks. Üldisemaid psüühikahäirete teemalisi koolitusi korraldab PERH ka ise, kus töötajatel on võimalik tasuta osaleda.

Huvi ja täpsustavate küsimuste korral võtke ühendust!

Kontaktisik: Eeva-Liisa Rahusoo
e-postiaadress: Eeva-Liisa.Rahusoo@regionaalhaigla.ee
Kontaktelefon: +37256624386

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga