Kevadseminaril toimub ka ERAKORRALINE ÜLDKOOSOLEK!

Teavitame, et korraldame Kevadseminaril 13. aprillil käesoleval aastal ka erakorralise üldkoosoleku, kus soovime EFÜS liikmetega koos arutada põhikirja puutuvaid küsimusi ning otsustada ka paari muutust. Seminaripäev sellest pikemaks ei muutu, üldkoosolek mahub ajaliselt ürituse sissejuhatavasse ossa, kus ürituse algus on kell 10.Konkreetsed päevakorra punktid edastame tutvumiseks ning läbimõtlemiseks esimesel võimalusel.

Kuna Üldkoosolek on otsustusvõimeline vaid juhul, kui kohal viibib 1/3 liikmete arvust (käesoleval hetkel vähemalt 36 liiget), siis on äärmiselt tähtis leida need 30 minutit, et selts saaks edasi paremini toimida.  Kui sa tead kindlalt, et koosolekul osaleda ei ole võimalik, siis palume end volitada kindlasti kohalviibival EFÜS liikmel (sh ka juhatuse liikmel). Volitamiseks palume täita VOLIKIRI, allkirjastada see digitaalselt (saata info@seltsft.eu mailile hiljemalt 12. aprill kell 18) või allkirjastatult paberil toimetada see ürituse korraldajateni (hiljemalt enne koosoleku algust). Eelistame digitaalselt allkirjastatud volikirju. Volitatud isik peab oma volitatusest teadlik olema!!

Pea meeles, et mitte keegi ei saa sind, EFÜS liiget, üldkoosolekul päriselt asendada, seepärast on väga tähtis, et püüaksid siiski isiklikult kohale tulla.

 

Tuletame ka meelde, et seminarile on võimalik 10. aprillini registreerida maili teel: info@seltsft.eu

Küsimuste korral kindlasti kirjuta ja võta ühendust, me ei hammusta 🙂

 

Kohtumiseni 30 päeva pärast!

Sinu EFÜS

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga