EFÜS’i sügisseminarist 2011

Head sõbrad!

Täname Seltsi juhatuse nimel kõiki, kes meie ürituse toimumisele kaasa aitasid ning esinejaid Marina Runnot (Sotsiaalministeerium), Hille Maasi (EFL) ning Kirsti Pedakut (EFL).

Seitsmekuulise Seltsi eksisteerimisaja jooksul oleme korraldanud juba kaks seminari. Seltsi tegevuse koordineeritumaks ja efektiivsemaks tegutsemiseks on loodud töögrupid. Võib öelda, et oleme Seltsi elu käima saanud. Loodame, et hoog ei rauge ja kindlasti peame ka tõdema, et teha on veel palju tööd meie eriala kvaliteedi tõstmise nimel. Seetõttu kutsume veelkord kõiki aktiivseid liikmeid osalema töögruppide töös ja andma seeläbi oma panuse erialase hariduse ja Seltsielu edendamisele.

Äsja lõppenud sügisseminar oli pühendatud rehabilitatsiooni ja taastusravi süsteemide tutvustamisele. Kuna rehabilitiatsioonisüsteemi kohta antakse põhiõppe raames küllaltki põgus ja kindlasti ebapiisav ülevaade, siis oli antud teemavaldkondade kajastamine asjakohane ning vajalik taastusravi/rehabilitatsiooni süsteemides orienteerumiseks. Kuna rehabilitatsiooni– ja taastusravisüsteemis erineb füsioterapeutilise hinnangu ülesehitus, siis kindasti oli selguse saamisel abiks seminaripäeva lõpus korraldatud workshop. Workshopi raames esitleti video vahendusel kahte patsienti, kelle kohta koostasime üheskoos füsioterapeutilise hinnangu rehabilitatsiooni plaanis. Päeva lõpus toimus ka kinnine koosolek EFÜS-i EFL vahel, kus arutleti koostöövõimalusi ning pandi paika lähituleviku eesmärgid ning tegevused. Edasistest plaanidest ja eesmärkidest anname kõigile liikmetele teada juba lähiajal maili teel. Kõik seminaril osalejad saavad endale ka seminaripäeva ettekanded.

Kohtumiseni 2012 kevadseminaril,
EFÜS-i juhatus

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga